Contact gegevens

(Kader)Leden opzoeken

Atletiek- en Wandelvereniging DAK

Atletiekbaan Sportpark De Schroef
Postbus 29
5150 AA Drunen
 
Atletiekbaan en clubhuis:
Prins Hendrikstraat 76A
5151 GB Drunen
Tel. clubgebouw: 0416-375930 1)
1) In het clubgebouw is niet altijd iemand aanwezig. Indien niet wordt opgenomen stuur dan svp een email naar info@dakdrunen.nl of vul het onderstaande contact formulier in. Wij nemen dan z.s.m. contact met u op.

 

Atletiek- en Wandelvereniging DAK, gevestigd in gemeente Heusden
Opgericht: 24 mei 1968, Bankrekening NL26RABO0162624840, KvK nr. 40271375
Aangesloten bij de Atletiekunie en kWbn.

 
Voor vragen stuur een e-mail naar een van de onderstaande adressen:
Algemeen info@dakdrunen.nl
Clubblad clubblad@dakdrunen.nl
Clubkleding clubkleding@dakdrunen.nl
Drunense duinenloop ddl@dakdrunen.nl
Drunense duinenloop clinics ddlclinics@dakdrunen.nl
Jury voor wedstrijden en evenenmenten jury@dakdrunen.nl
Kantine kantine@dakdrunen.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@dakdrunen.nl
Public Relations (PR), nieuws pr@dakdrunen.nl
Penningmeester penningmeester@dakdrunen.nl
Secretaris Secretaris@dakdrunen.nl
Wedstrijden en uitslagen woc@dakdrunen.nl
Start to run start2run@dakdrunen.nl
Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@dakdrunen.nl
 
Contact formulier
Vul onderstaand formulier in als u vragen heeft: ...
*
info@dakdrunen.nl
*
*
Terug naar boven