Activiteiten en inschrijvingen

Competitie pupillen en junioren CD regio 13, 12 april 2014

Datum 12 apr 2014
Locatie Sportpark "De Schroef" op atletiekbaan van atletiek- & wandel vereniging DAK
Adres Prins Hendrikstraat 76A, 5151GB Drunen Noord-Brabant, Nederland
Atletiek- & wandelvereniging DAK organiseert op

zaterdag 12 April 2014

de 2e jeugd/baanwedstrijd (pupillen + CD junioren) die deel uitmaakt van circuit regio 13

Inschrijven;
Voorinschrijven kan vanaf 1 maart via een A-formulier.
Het A-formulier mag u mailen naar inschrijven@dakdrunen.nl
 
Voorinschrijving sluit zondag 6 april 2014 om 24.00 uur.
Alleen door voorinschrijving kan aan de wedstrijd worden deelgenomen.
Na-inschrijven is alleen mogelijk in overleg met wedstrijdleider.

Inschrijfgelden;
€4,00 per persoon
Het inschrijfbedrag graag overmaken naar rekening NL07RABO0162607334
ten name van avDAK met vermelding van “wedstrijd 12/4/14”

Bijzonderheden;
Tijdens de wedstrijd wordt gebruik gemaakt van elektronische tijdwaarneming.

Jury;
Bezoekende regio13verenigingen dienen minimaal één jurylid aan te leveren.
Dit mag een jurylid zijn voor de gehele dag, of een jurylid in de ochtend en een ander jurylid voor in de middag.
We verzoeken u de tijdsduur en namen van de betreffende juryleden te mailen naar inschrijven@dakdrunen.nl

Een jurylid dient in het bezit te zijn van het jurydiploma 60: jurylid algemeen.

Vragen;
Heeft u nog verdere vragen of opmerkingen stuur een mailtje naar WOC av DAK
Hille Smit e-mail: woc@dakdrunen.nl
homepage: www.dakdrunen.nl

DEFINITIEF Chronologisch overzicht
 

Pupillen: 10.00 uur - 13.00 uur

 
Pupillen C (meisjes 14, jongens 16)
 
10.00 uur               hoogspringen
11.00 uur               balwerpen
12.00 uur               600 m
 
Pupillen B (meisjes 7, jongens 17)
10.00 uur               balwerpen
11.00 uur               hoogspringen
12.15 uur               1000 m
 
Meisjes pupillen A (25)
10.00 uur               verspringen           
11.15 uur               kogelstoten
12.30 uur               1000 m
 
Jongens pupillen A (31)
10.00 uur               kogelstoten
11.15 uur               verspringen
12.45 uur               1000 m

Junioren: 13.00 uur – 16.30 uur (kiezen 3 van de 5 onderdelen)


Meisjes junioren D
13.00 uur               60 m (3 series)
13.45 uur               hoogspringen (14)
14.45 uur               600 m (1 serie)
15.15 uur               kogelstoten (11)
16.00 uur               speerwerpen (6)
 
Meisjes junioren C
13.15 uur               80 m (1 serie)
13.45 uur               hoogspringen (2)
15.00 uur               600 m (1 serie; gecombineerd met jongens junioren D)
15.15 uur               speerwerpen (4)
16.00 uur               kogelstoten (4)
 
Jongens junioren D
13.00 uur               kogelstoten (4)
13.45 uur               80 m (1 serie)
14.15 uur               speerwerpen (5)
15.00 uur               600 m 1 serie; gecombineerd met meisjes junioren C)
15.30 uur               hoogspringen (4)
 
Jongens junioren C
13.00 uur               speerwerpen (7)
14.00 uur               100 m (1 serie)
14.30 uur               kogelstoten (7)
15.45 uur               hoogspringen (6)

Online inschrijven voor deze activiteit is niet meer mogelijk
Terug naar boven