Junioren

Laatst gewijzigd op 21 februari 20157

MEISJES JUNIOREN D

       
Onderdeel  Naam Tijd/Afst.   Plaats Datum
35 m  Irene Adriaanse
 
5.2
 
sec  Uden  14-02-81 
  Berdine van Dal  5.2
 
sec  Vlijmen  12-12-99 
35 m Horden Fleur van der Linden 7.35 sec Tilburg 13-01-13
40 m  Ilse van Engelen  6.0  sec  Dongen  26-01-92 
  Judith Meijer  6.0  sec  Vught  23-01-94 
  Berdine van Dal  6.0  sec  Dongen  16-01-00 
40 m Horden Fleur van der Linden 8.36 sec Tilburg 12-01-14
50 m  Berdine van Dal  7.2  sec  Kaatsheuvel  19-03-00 
  Whitney Beekmans  7.2  sec  Kaatsheuvel  25-02-07 
50 m Horden Fleur van der Linden 9.84 sec Utrecht 20-12-13
60 m  Fleur van der Linden 9.25 sec  Dortmund (D)  23-02-14 
60 m Horden  Berdine van Dal  10.6  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
4 x 50 m  Nynke Verweij 36.51 sec  Apeldoorn  21-01-17 
  Jente van Loon 36.51 sec  Apeldoorn  21-01-17 
  Elin Geurts 36.51 sec  Apeldoorn 21-01-17
  Ine Smits 36.51  sec  Apeldoorn 21-01-17
4 x 100 m  Dunja Bajic  57.4  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
  Colinda van Beurden  57.4  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
  Berdine van Dal  57.4  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
  Yvet van der Sterren  57.4  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
600 m  Yvet van der Sterren  1.54.9  min Den Haag  21-03-99 
800 m  Yvet van der Sterren  2.40.1  min  Dortmund (D)  13-02-00 
1000 m  Fleur van der Linden 3.25.56  min  Apeldoorn  26-02-12 
Verspringen  Berdine van Dal  4.72  Den Haag  21-03-99 
Hoogspringen  Berdine van Dal  1.50  Vught  14-11-99 
Polsstokhoog Fleur van der Linden  2.31 Dordrecht  25-10-14 
Hinkstapsprong Fleur van der Linden 8.98 m Utrecht 20-12-13
Kogelstoten (2 kg)  Berdine van Dal  10.82  Kaatsheuvel  14-03-99 
Kogelstoten (3 kg)  Berdine van Dal  8.64  Dortmund (D)  13-02-00 
           

JONGENS JUNIOREN D 

       
Onderdeel  Naam  Tijd/Afst.    Plaats  Datum 
35 m  Peter Snaphaan  5.3  sec  Uden  14-02-81 
35 m Horden Aidan Blankers 8.01 sec Tilburg 13-01-13
40 m  Niels van Hoof  6.0  sec  Vught  21-01-90 
  Jeroen van Helvoort 6.0  sec  Oss  20-03-93 
  Geert Elferink  6.0  sec  Waalwijk  27-02-11 
40 m Horden Geert de Gouw  8.53  sec  Tilburg  09-01-11 
50 m  Wicky Yau  7.5  sec  Kaatsheuvel  18-03-01 
60 m  Joeri Konincks 8.49 sec  Apeldoorn 23-01-16
60 m Horden Kevin van Loon 12.13 sec Utrecht 14-11-15
4 x 50 m Kevin van Loon 29.60 sec Apeldoorn 23-01-16
  Thymen van Zon 29.60 sec Apeldoorn 23-01-16
  Lars van Spijk 29.60 sec Apeldoorn 23-01-16
  Joeri Konincks 29.60 sec Apeldoorn 23-01-16
4 x 100 m Tim Berkelmans  64.6  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
  Rutger Rensink  64.6  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
  Joost Verschuren  64.6  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
  Rene Vonk  64.6  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
600 m  William de Vaan  1.55.8  min  Utrecht  09-02-80 
1000 m  Ronald van Beurden  3.19.9  min  Vught  17-01-88 
Verspringen  Luuk Elshout  4.06  Den Haag  09-03-97 
Hoogspringen  Arjan van der Lee  1.50  Alphen  31-01-88 
Kogelstoten  Wicky Yau  11.72  Kaatsheuvel  18-03-01 
           

MEISJES JUNIOREN C

       
Onderdeel  Naam  Tijd/Afst.    Plaats  Datum 
35 m  Irene Adriaanse
 
5.2  sec  Uden   14-02-81 
  Berdine van Dal  5.2  sec  Vlijmen  12-12-99 
40 m  Mariska van Driel  5.9  sec  Kaatsheuvel  16-03-97 
  Berdine van Dal  5.9  sec  Oosterhout  04-03-01 
40 m Horden  Berdine van Dal  7.23  sec  Tilburg  13-01-02 
50 m  Berdine van Dal  7.1  sec  Kaatsheuvel  18-03-01 
  Laura Verstraate  7.1  sec  Kaatsheuvel  25-02-07 
50 m Horden  Fleur van der Linden 9.84 sec  Utrecht  20-12-13 
60 m  Whitney Beekmans 8.36  sec  Groningen  18-01-09 
60 m Horden
 
Berdine van Dal  9.85  sec  Zuidbroek  20-01-02 
200 m  Yvet v/d Sterren  27.70  sec  Dortmund (D)  10-03-02 
300 m  Yvet van der Sterren  46.07  sec  Dortmund (D)  14-01-01 
600 m  Yvet van der Sterren  1.46.59  min  Zuidbroek  20-01-02 
800 m  Yvet van der Sterren  2.29.20  min  Dortmund (D)  10-03-02 
1000 m  Fleur van der Linden 3.25.56  min  Apeldoorn  26-02-12 
1500 m Fieke Kivits  5.06.59  min  Apeldoorn  11-02-12 
Verspringen  Irene Adriaanse  4.98  Dordrecht  12-03-83 
Hoogspringen  Tanita Hofmans  1.60 Groningen 18-01-09 
Polsstokhoog Fleur van der Linden  2.70 Amsterdam 05-09-15
Hinkstapsprong Fleur van der Linden 8.98 m Utrecht 20-12-13
Kogelstoten  Tanita Hofmans 10.74 Vlijmen 14-12-08 
           

JONGENS JUNIOREN C

       
Onderdeel  Naam  Tijd/Afst.    Plaats  Datum 
35 m  Wicky Yau  4.7  sec  Vlijmen  15-12-02 
35 m Horden Geert Elferink 6.25 sec Tilburg 13-01-13
40 m  Patrick van Balkom  5.3  sec  Oosterhout  05-03-89 
40 m Horden Stijn v. Nierop 8.45 sec Tilburg 12-01-14
50 m  Stijn van de Kamp  7.1  sec  Kaatsheuvel  25-02-07 
60 m  Pepijn van Hove  7.5  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
60 m Horden  Pepijn van Hove  8.7  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
4 x  100 m
 
Luuk Elshout  52.9  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
  Pepijn van Hove  52.9  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
  Martijn Lips  52.9  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
  Rogier Overkamp  52.9  sec  Dortmund (D)  13-02-00 
300 m  Marco Vermond  40.62  sec  Dortmund (D)  14-01-01 
600 m  Daniël Pol  1.49.3  min  Den Bosch  20-11-88 
800 m  Frank Smetsers  2.17.63  min  Den Haag  19-02-94 
1000 m  Marco Vermond  2.49.65  min  Dortmund (D)  14-01-01 
Verspringen  Pepijn van Hove  5.20  Den Haag  20-02-99 
Hoogspringen  Gert Jan de Bruin  1.70  Uden  19-03-82 
Hinkstapsprong  Kevin van Loon 8.05 Utrecht 28-01-17
Kogelstoten Wicky Yau  12.98  Vlijmen  15-12-02 
         

MEISJES JUNIOREN B

       
Onderdeel Naam Tijd/Afst.   Plaats Datum
35 m Irene Adriaanse 5.2  sec  Uden  14-02-81 
  Angela van Hofwegen 5.2 sec Someren 15-12-84
  Mariëlle Koot 5.2 sec Someren 15-12-84
  Berdine van Dal 5.2  sec  Vlijmen  12-12-99 
  Whitney Beekmans 5.2  sec  Vlijmen  13-12-09 
40 m Whitney Beekmans 5.91 sec Dordrecht 09-01-10
50 m Whitney Beekmans  7.01  sec  Dordrecht  09-01-10 
60 m Whitney Beekmans 8.04 sec Apeldoorn 29-01-11
60 m Horden Tamara Bos 9.48 sec Apeldoorn 05-01-13
200 m Yvet van der Sterren 27.70 sec Dortmund (D) 10-03-02
300 m Yvet van der Sterren 46.07 sec Dortmund (D) 14-01-01
400 m Daphne van Zandvoort 1.01.13 min Apeldoorn 08-02-14
800 m Daphne van Zandvoort 2.25.73 min Apeldoorn 25-01-14
1000 m Fleur van der Linden  3.25.56  min  Apeldoorn  26-02-12 
1500 m Fieke Kivits  5.06.59  min  Apeldoorn  11-02-12 
Verspringen Yvet van der Sterren 4.59 m   Gent (B) 11-01-04
Hoogspringen Tanita Hofmans 1.80 m Apeldoorn 29-01-11
Polsstokhoog Fleur van der Linden  2.70 Amsterdam 05-09-15
Hinkstapsprong Sanne van Driel  9.14  Dordrecht  09-01-10 
Kogelstoten Angela van Hofwegen 10.46 m Nijmegen 10-03-85
           

MEISJES JUNIOREN A

       
Onderdeel Naam Tijd/Afst.   Plaats Datum
35 m Angela van Hofwegen 5.2 sec Someren 15-12-84
  Mariëlle Koot 5.2 sec Someren 15-12-84
  Whitney Beekmans 5.2  sec  Vlijmen  13-12-09 
40 m Whitney Beekmans 5.83 sec Zoetermeer 08-12-12
50 m Whitney Beekmans 6.91 sec Zoetermeer 08-12-12
60 m Whitney Beekmans 7.91 sec Amsterdam 03-02-13
60 m Horden Yvonne Jehoel 10.27 sec Dortmund (D) 24-01-93
200 m Whitney Beekmans 25.82 sec Gent (B) 12-01-13
400 m Yvet van der Sterren 59.30 sec Groningen 29-01-06
800 m Anne van der Hurk 2.16.83 min Den Haag 13-02-99
1000 m Anne van der Hurk 3.07.32 min Den Haag 28-02-99
1500 m Fieke Kivits  5.06.59  min  Apeldoorn  11-02-12 
Verspringen Yvet van der Sterren 4.98 m   Dortmund (D) 08-01-06
Hoogspringen Tanita Hofmans 1.80 m Apeldoorn 29-01-11
Polsstokhoog Fleur van der Linden 2.70 m Amsterdam 05-09-15
Hinkstapsprong Yvet van der Sterren 10.60 m Groningen 29-01-06
Kogelstoten Lieke Hofmans 10.57 m Dordrecht 09-01-10
           

JONGENS JUNIOREN B

       
Onderdeel Naam Tijd/Afst.   Plaats Datum
35 m Patrick van Balkom 4.7 sec Uden 03-11-90
40 m Patrick van Balkom 5.1 sec Dongen 26-01-91
50 m Luke Linders  6.60  sec  Dordrecht 09-01-10 
50 m Horden Geert Elferink 8.48 sec Utrecht 20-12-13
60 m Patrick van Balkom 7.0 sec Den Haag 10-03-91
60 m Horden Arno van Steensel 9.3 sec Someren 29-11-87
200 m Patrick van Balkom 24.7 sec Den Haag 10-03-91
300 m Marco Vermond 40.62 sec Dortmund (D) 14-01-01
400 m Enno Kivits 53.57 sec Apeldoorn 05-02-11
600 m Daniël Pol 1.32.41 min Den Haag 15-12-91
800 m Marco Vermond 1.59.56 min Dortmund (D) 02-02-03
1000 m Marco Vermond 2.49.65 min Dortmund (D) 14-01-01
1500 m Marco Vermond 4.18.00 min Dortmund (D) 26-01-03
3000 m Sten van de Thillart  9.04.32  min  Gent (B)  16-02-08 
Verspringen Geert Elferink 5.92 Gent (B) 10-01-15
Hoogspringen Patrick van Balkom 1.80 m Uden 03-11-90
Polsstokhoog Frank Smetsers 2.80 m Den Haag 18-02-95
Hinkstapsprong Geert Elferink 12.42 m Apeldoorn 01-03-15
Kogelstoten Thijs van Houten 13.34 m Dongen 16-01-94
           

JONGENS JUNIOREN A

       
Onderdeel Naam Tijd/Afst.   Plaats Datum
35 m Patrick van Balkom 4.7 sec Uden 03-11-90
40 m Patrick van Balkom 5.1 sec Dongen 26-01-92
50 m Luke Linders 6.44 sec Utrecht 12-12-10
60 m Patrick van Balkom 7.00 sec Den Haag 28-03-93
60 m Horden Ky-Anh Tran 8.98 sec Amsterdam 03-02-13
200 m Patrick van Balkom 22.18 sec Den Haag 28-02-93
300 m Marco Vermond 40.62 sec Dortmund (D) 14-01-01
400 m Stijn van Nierop 51.65 sec Apeldoorn 19-02-17
600 m Daniël Pol 1.32.41 min Den Haag 15-12-91
800 m Marco Vermond 1.55.15 min Dortmund (D) 09-01-05
1000 m John van Heeswijk 2.43.42 min Den Haag 15-12-91
1500 m Marco Vermond 3.56.46 min Gent (B) 19-02-05
3000 m Sten van de Thillart  9.04.32  min  Gent (B)  16-02-08 
4 x 400 m Antoine van der Sanden 3.36.91  min  Apeldoorn 11-03-17 
  Harry van Ham 3.36.91  min  Apeldoorn 11-03-17 
  Geert de Gouw 3.36.91 min  Apeldoorn 11-03-17
  Stijn van Nierop 3.36.91 min  Apeldoorn 11-03-17 
Verspringen Patrick van Balkom 6.94 Hoboken (B) 03-01-93
Hoogspringen Paul van de Ven 1.81 Apeldoorn 07-02-09
  Olaf Tuerlings  1.81  m Apeldoorn  07-02-09 
Polsstokhoog Frank Smetsers 2.80 m Den Haag 18-02-95
Hinkstapsprong Geert Elferink 12.42 m Apeldoorn 01-03-15
Kogelstoten Thijs van Houten 11.27 m Dortmund (D) 22-01-95
 
Terug naar boven