- 19 april
- Harrie Niessen
- Jacqueline Nieuwenhuizen (Loopgroep-4e wedstr.)
- 21 april
- Antoinette Beerens (Bodywalking - donderdagavond)
- 23 april
- Joke van Gool-Heerkens (Loopgroep-3a)
- Mirthe van Zon (U18 (Junioren B))
- 29 april
- Theo van Baardwijk (Loopgroep-4b, Start-to-run, Run-to-the-start)
> Atletiek > DAK avondwedstrijd
DAK avondwedstrijd
Datum
donderdag 23 jun 2016
Tijdstip
18:30
uur
Avondwedstrijd donderdag 23 juni 2016
De wedstrijd staat open voor masters, senioren en junioren A/B/CDe 3000 meter en 3000 meter snelwandelen is niet voor junioren C.
Op het programma staan de volgende onderdelen:
100 m, 200 m, 1000 m, 3000 m, 3000 m snelwandelen
Discuswerpen, kogelstoten, HSS, polshoog, hoogspringen.
Voor de VB-atleten staat op het programma: 100m, kogelstoten en verspringen.
Bij de looponderdelen zal ET aanwezig zijn.
Bij de technische onderdelen, met uitzondering van polshoog en hoog , zijn geen finales, maar krijgen alle deelnemers vier pogingen.
WEDSTRIJDREGELS
Loop onderdelen
Series worden ingedeeld op tijd, alle categorieën en mannen + vrouwen gemengd.
Snelste serie start eerst.
Bij inschrijving dient dus de te verwachten tijd opgegeven te worden.
Geen tijd opgegeven, dan wordt de atleet in de laatste serie geplaatst
INSCHRIJVEN via www.atletiek.nu
Inschrijving sluit op 22 juni 2016
Kosten € 2,50 per onderdeel, na-inschrijven € 3,50
DEELNAME
De wedstrijd is toegankelijk ABC-junioren, senioren en masters.
D-junioren mogen mee doen bij de C-junioren , maar niet met de 3000 meter
Het voorlopig chronologisch overzicht ziet er als volgt uit, waarbij opgemerkt dat onderdelen op een later tijdstip kunnen aanvangen, maar niet vroeger.
Looponderdelen
19.00 uur 1000m snelwandelen pupillen en junioren C/D
19.15 uur 100 m VB-atleten
19.20 uur 100 m
19.50 uur 1000m
20:00 uur 200 m
20.30 uur 3000 m snelwandelen
21.10 uur 3000 m
Technische onderdelen
19.00 uur polshoog mannen en vrouwen, M en J A/B/C
19.30 uur hoogspringen alle categorieën
discuswerpen vrouwen en M A/B/C
19.40 uur kogelstoten mannen J A/B/C
20.30 uur discuswerpen mannen en J A/B/C
hinkstap alle categorieën
20.40 uur kogelstoten vrouwen en M A/B/C
VB-atleten
19.20 uur kogelstoten
19.15 uur 100 m
19.50 uur verspringen
Atletiek- en Wandelvereniging DAK - Prins Hendrikstraat 76A 5151 GB Drunen Noord-Brabant, Nederland